A0  A+  A-    
 STRONA GŁÓWNA BIP » Władze » Rada Miejska » Komisje Rady
Menu:
Ochrona Danych Osobowych (RODO)
Status Prawny
Wydziały
Władze
Struktura organizacyjna
Jednostki pomocnicze
Jednostki podległe
Mienie komunalne
Budżet i finanse
Oferty inwestycyjne
Ogłoszenia/Obwieszczenia
Przetargi
Petycje
Pożytek publiczny
Oświadczenia majątkowe
Rejestry i ewidencje
Oferty pracy
Kontakt
Wybory i Referenda
PROGRAMY, STRATEGIE
Raport o stanie gminy
OCHRONA ŚRODOWISKA
PROGRAM REWITALIZACJI
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
PUBLICZNIE DOSTĘPNY WYKAZ DANYCH O ŚRODOWISKU, JEGO WYKORZYSTANIU I OCHRONIE
Obwieszczenia Wojewody Świętokrzyskiego
Instrukcja obsługi
Dokumenty do pobrania
Prawo Miejscowe
Jak załatwić sprawę
Redaktorzy Strony
Statystyka odwiedzin
Statystyka czytalności
Wyszukaj urzędnika
Rejestr zmian
Mapa serwisu
Wyszukiwarka


»Wyszukiwanie zaawansowane
Archiwalne menu:
Ostatnie 5 wiadomości:
» Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 6 sierpnia 2019 r. w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
» Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów z dnia 08.08.2019 r.
» II ogłoszenie o przetargu na Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Rozbudowa budynku Urzędu Miasta i Gminy Suchedniów o windę dla osób niepełnosprawnych wraz z remontem elewacji
» Informacja z przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2019 r.
» Przetarg nieograniczony Przebudowa ulic Powstańców 1863 r. i Krótkiej w Suchedniowie - poprawa sieci dróg wraz z przebudową sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w ul. Powstańców i Krótkiej.
Ilość wiadomości z działu 'Komisje Rady': 1
Stałe komisje Rady Miejskiej kadencji 2018 - 2023

I. Komisja Rewizyjna:
1. Małgorzata Stępień - Przewodniczący
2. Lidia Frątczak
3. Henryk Łakomiec
4. Arkadiusz Pająk


II. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:
1. Waldemar Krogulec - Przewodniczący
2. Monika Bator
3. Tomasz Kutwin
4. Arkadiusz Pająk


III. Komisja Budżetu i Finansów:
1. Lidia Frątczak - Przewodniczący
2. Wiesław Biskup
3. Waldemar Krogulec
4. Małgorzata Kuszewska
5. Anna Salwa
6. Małgorzata Stępień


IV. Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Ładu Publicznego:
1. Mirosław Obara - Przewodniczący
2. Monika Bator
3. Wiesław Biskup
4. Henryk Łakomiec
5. Marcin Pałac
6. Paweł Słoma
7. Eugeniusz Zegadło


V. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Turystyki:
1. Paweł Słoma - Przewodniczący
2. Małgorzata Kuszewska
3. Tomasz Kutwin
4. Mirosław Obara
5. Marcin Pałac
6. Anna Salwa
7. Eugeniusz Zegadło



Data wprowadzenia: 2018-11-27 1046
Data upublicznienia:
Art. czytany: 385 razy

» Uchwała - rozmiar: 486768 bajtów
Typ pliku: application/pdf
Drukowanie dokumentuWiadomość wprowadził: Karolina Stąpór
» Pokaż rejestr zmian dla danej wiadomości
» Przełącz na wiadomości archiwalne
Podkategoria:
Posiedzenia komisji 2018-2023
Podkat. Archiwalne:
Terminy Komisji
Ostat. 10 wiadomości:

» Stałe komisje Rady Miejskiej kadencji 2018 - 2023
Urząd Miasta i Gminy Suchedniów