A0  A+  A-    
 STRONA GŁÓWNA BIP » Władze » Rada Miejska » Komisje Rady
Menu:
Status Prawny
Wydziały
Władze
Struktura organizacyjna
Jednostki pomocnicze
Jednostki podległe
Mienie komunalne
Budżet i finanse
Oferty inwestycyjne
Ogłoszenia/Obwieszczenia
Przetargi
Petycje
Pożytek publiczny
Oświadczenia majątkowe
Rejestry i ewidencje
Oferty pracy
Kontakt
Wybory i Referenda
PROGRAMY, STRATEGIE
OCHRONA ŚRODOWISKA
PROGRAM REWITALIZACJI
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
PUBLICZNIE DOSTĘPNY WYKAZ DANYCH O ŚRODOWISKU, JEGO WYKORZYSTANIU I OCHRONIE
Obwieszczenia Wojewody Świętokrzyskiego
Instrukcja obsługi
Dokumenty do pobrania
Prawo Miejscowe
Jak załatwić sprawę
Redaktorzy Strony
Statystyka odwiedzin
Statystyka czytalności
Wyszukaj urzędnika
Rejestr zmian
Mapa serwisu
Wyszukiwarka


»Wyszukiwanie zaawansowane
Archiwalne menu:
Ostatnie 5 wiadomości:
» Sprawozdania za I kwartał 2018r.
» Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów
» PROTOKÓŁ z XLV-ej w kadencji 2014-2018 Sesji Rady Miejskiej w Suchedniowie odbytej w dniu 19 marca 2018 roku - zatwierdzony na sesji Rady Miejskiej w dniu 19 kwietnia 2018r.
» UCHWAŁA NR 25/III/2017 RADY MIEJSKIEJ W SUCHEDNIOWIE z dnia 25 maja 2017r. w sprawie zmiany uchwały w sprawie przyjęcia Programu R
» Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi w Gminie Suchedniów za 2017 rok
Ilość wiadomości z działu 'Komisje Rady': 1
Stałe komisje Rady Miejskiej kadencji 2014 - 2018

I. Komisja Rewizyjna:
1. Gałczyńska Ewa - Przewodniczący
2. Frątczak Lidia
3. Pikulska Lidia
4. Stępień Małgorzata
5. Ślęzak Krzysztof

II. Komisja Budżetu i Finansów:
1. Frątczak Lidia - Przewodniczący
2. Adamiec Krzysztof
3. Gałczyńska Ewa
4. Gałczyński Łukasz
5. Krogulec Waldemar
6. Kuszewska Małgorzata
7. Odelski Sebastian
8. Stępień Małgorzata

III. Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Ładu Publicznego:
1. Obara Mirosław - Przewodniczący
2. Gałczyński Łukasz
3. Krogulec Waldemar
4. Pałac Marcin
5. Słoma Paweł
6. Ślęzak Krzysztof
7. Zegadło Eugeniusz

IV. Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Turystyki:
1. Słoma Paweł - Przewodniczący
2. Adamiec Krzysztof
3. Kuszewska Małgorzata
4. Obara Mirosław
5. Odelski Sebastian
6. Pałac Marcin
7. Pikulska Lidia
8. Zegadło Eugeniusz


Data wprowadzenia: 2014-12-03 0930
Data upublicznienia:
Art. czytany: 1071 razy

Drukowanie dokumentuWiadomość wprowadził: Ewa Kaniewska
» Pokaż rejestr zmian dla danej wiadomości
» Przełącz na wiadomości archiwalne
Podkategoria:
Terminy Komisji
Ostat. 10 wiadomości:

» Stałe komisje Rady Miejskiej kadencji 2014 - 2018
Urząd Miasta i Gminy Suchedniów